פטריות מרפא

 

פטריות מרפא לתפקודי הגוף השונים- מידע שחשוב לדעת 

רקע על פטריות ושימושם ההיסטורי 

רפואה עתיקה ברחבי העולם כולו עושה שימוש בפטריות מזה אלפי שנים למטרות ריפוי, הזנה והחלמה. מקורות לשימוש בפטריות לריפוי הגוף והנפש אפשר למצוא בסין הרחוקה בעיקר, אבל לא רק. בנוסף לסין – ניתן למצוא תיעוד לשימוש בפטריות בחלקיה השונים של רוסיה ששוכנת גם היא באסיה בחלקה ומורכבת מתרבויות שונות. עוד יש לא מעט עדויות לשימוש בפטריות במרכז ודרום אמריקה, ביוון ורומא העתיקה ועוד ועוד. מחקרים עדכניים מאששים את הידע העתיק שנצבר וכיום גם הרפואה המודרנית נהנית מסגולותיהן של היצורים האינטליגנטיים הללו.

פטריות מיקו תראפיק לתמיכה חיסונית - מיקוליביה

נכון להיום ידוע שפטריות שונות מסייעות במגוון של תפקודי הגוף השונים. אלה כוללים את חיזוק המערכת החיסונית, שיפור ושיקום תפקוד מערכת העצבים ואף שיקום קצוות עצבים  שניזוקו. עוד פטריות מרפא מסייעות לטפל בבעיות של מערכת העיכול, הן מסייעות לטפל ולהגן על פעילות הלב, על מערכת המין, הנשימה, המפרקים והן מסייעות במניעה וריפוי של סוגי סרטן שונים. פטריות מרפא נודעות גם בהשפעתן המיטיבה על הנפש ועל רמות האנרגיה של האדם. 

מאפיינים של פטריות 

ממלכת הפטריות היא ממלכה שעומדת בפני עצמה והיא מובחנת מעולם החי והצומח. דפוסי הקיום של מרבית הפטריות דומים לאלו של יצורים אאוקריוטיים (בעלי תא שכולל גרעין ואברונים) אחרים והתבוננות אחרי דרכי ההתרבות והקיום של פרטיות חושפת בינה יוצאת דופן. 

ככל הידוע לאדם, קיימים למעלה ממיליון סוגי פטריות שרובן לא נחקרו ואינן נהירות לנו.  סוגי פטריות שונים נבדלים זה מזה בין היתר במאפיינים שונים, לרבות סביבת המחייה, האנזימים המופרשים למטרות עיכול ועוד. 

חלק מהפטריות בטוחות למאכל ולחלק מהן יש סגולות מרפא אדירות שעדיין נחקרות, ולכן למטרות מאכל חשוב לרכוש פטריות באופן מסודר ולהימנע מאכילת פטריות הישר מהאדמה. 

פטריות רפואיות – סגולות מרפא 

הטכנולוגיה העדכנית מאפשרת למצות פטריות לתוך תוסף תזונה, מה שמקל על הצריכה וההתמדה שלה. בנוסף, צריכה של פטריות כתוספי תזונה מאפשרים ליצור שילובים נחוצים של פטריות שונות לקבלת אפקט תרפויטי מלא מה שמגדיל את הפוטנציאל בהן הזמין לשימוש. 

את הפטריות כמובן ניתן לצרוך גם בצורתן הטבעית, אבל לא תמיד יהיה פשוט להשיג אותן, והן מחייבות תהליכי עיבוד מדויקים על מנת שאפשר לצרוך אותן בצורה בטוחה ואפקטיבית. 

מבנה הפטרייה נחלק לשלושה חלקים, אלו הם גוף הפטרייה, הנבגים שלה- דרכם היא מתרבה, והתפטיר שלה. לכל אחד מהחלקים תפקיד ומגויס בדרכו הייחודית. 

לפטריות ערך תזונתי גבוה וערך קלורי כמעט אפסי מה שהופך את אלו שבטוחות לאכילה לפחות למזונות אטרקטיביים ביותר. 

בין סוגי הפטריות השונות ניתן למצוא פטריות מרפא למערכת העצבים לצד פטריות מרפא למערכת העיכול ומגוון של שימושים בפטריות לחיזוק מערכת החיסון ומניעת סרטן. 

פטריות שזמינות למאכל וצריכה עקבית שלהן תסיע להפחית את הסיכון לסרטן, כמו גם תשפר את פעילות מערכת החיסון הן פרטיות כמו שיטאקה המסייעת בטיפול ומניעה של סוגי סרטן שונים, כמו גם מטפלת ברמות כולסטרול לא מאוזנות ובבעיות זיהומיות. 

לצידן, פטריות מיטאקה שפועלות באופן יעיל למניעת סוכרת, הפחתת משקל, שפעול מערכת חיסונית, טיפול ברמות כולסטרול לא מאוזנות ובטיפול ביתר לחץ דם. 

לפטריות אלה יש גם תופעות לוואי שחשוב להכיר, וככלל- בכמויות קטנות, ובהעדר רגישות- אין חשש לצרוך אותן. 

בנוסף לפטריות למאכל, ישנן פטריות רבות בעלות סגולות מרפא רבות ומגוונות שאינן מיועדות לאכילה אך ככאלה כן מתאפשרות לצריכה בחליטה או בתוסף תזונה. בין פטריות אלה ניתן למצוא ראישי שנמצאה כיעילה בפני סרטן, כמו כן פטריות נוספות כמו פטריית זנב תרנגול ההודו שגם היא מסייעת להתמודדות עם סרטן וכן גם עם תופעות הלוואי של הכימותרפיה שנעשה בה שימוש לטיפול בסרטן. 

בנוסף לשימוש הרפואי של פטריות בטיפול ומניעה של סרטן, השימוש בפטריות מרפא כחלק משגרת היום יום נמצאה כמשפרת תפקוד פעולות חיים ואיכות חיים, מחזקת, מצעירה ומאריכה חיים. להמשך רכישה באתר לחצו כאן

לפני שמתחילים לעשות שימוש בתוספי תזונה מכל סוג שהוא מומלץ לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע- בין אם רוקחת, רופאה, מומחית לתוספי תזונה ו/או פטריות מרפא או מצוות האתר. לקבלת מידע נוסף פנו למחלקת שירות הלקוחות שלנו בטלפון מספר 054-7771558

לכתבות נוספות:

מבצע:משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299₪

הטבע מגיע עד אליך… ואנחנו מחויבים להביא אותו כמה שיותר מהר!

אנו עושים כל שביכולתנו לצמצם את זמני הטיפול והמשלוח ועומדים איתך בקשר ישיר לעדכון מסירה.

אתר בטבעיות מספק מספר אפשרויות למשלוח ההזמנה ללקוח כמפורט להלן:

  1. משלוח לנקודת איסוף בהתאם למבחר נקודות מוצע המתעדכן מעת לעת בעלות 14.9 ₪. זמן אספקה משוער עד 6 ימי עבודה. (על ידי ספק חיצוני).
  2. משלוח לפתח הבית בעלות 25 ₪ זמן אספקה משוער עד 3 ימי עבודה.

מבצע כל רכישה באתר מעל 299 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח עד הבית בחינם!

כל רכישה באתר מעל 250 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח לנקודת איסוף חינם!

אנו מחייבים לפעול לצמצום זמני אספקה ולהגיע בהקדם האפשרי. עם זאת עקב תנאים בלתי צפויים כגון הגבלות וצמצומי עובדים עקב נגיף קורונה והשפעותיו, ייתכנו עיכובים בלתי צפויים. אנו נפעל להודיעך על כל שינוי ונוודא שהחבילה הגיעה אליך ונעדכן אותך בזמן אמת על מועד המסירה המוקדם ביותר. תודה רבה על האמון והבחירה בנו.

לחץ כאן למדיניות המשלוחים המפורטת בתקנון האתר

קניה בטוחה

אתר בטבעיות משקיע מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. אנו ב-בטבעיות מאמינים באבטחה מלאה של הליך הקניה ושל פרטיות הגולשים שלנו. הטכנולוגיה בה בחרנו לאבטח את האתר היא מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

לידיעתך: אם למרות כל הצעדים המתקדמים יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את הכרטיס להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום!!- דבר זה מובטח ע"פ חוק.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת. בכל קנייה יתבקש הלקוח להקיש את שמו ואת הסיסמה שקבע מראש. הקשת שם המשתמש והסיסמה מקדמת את הפרטיות והבלעדיות של כל לקוח בקניותיו.

אנו עושים שימוש במספר אמצעים על מנת להגן על המידע האישי שלכם. יש לוודא שעם סיום השימוש באתר, יש לבצע התנתקות ויציאה מהחשבון האישי כהלכה.

אנו מתחייבים על חסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים שלא להעבירם לכל גורם אחר אלא בהתאם לחוק, לצורך יישום התקנות והתנאים שלנו, לצורך הגנה על זכויות, רכוש ובטחונו של אתר בטבעיות והנלווים לו ועל מנת להקטין את חשיפתנו למעשי נוכלות ולסיכונים הקשורים לכרטיסי אשראי.

שירות אישי

שירות טוב באמת, מגיע מהלב. בטבעיות מתחייבת להעניק לך מענה מהיר יעיל ואדיב, באמצעות צוות מוכשר ואכפתי, שיודע ומעריך אותך כלקוח ויעשה כל שניתן כדי להשיג עבורך תשובה מקיפה, מידע מדויק ותמיד עם חיוך. לקוחותינו הם הסיבה להצלחתנו ולכן אנו נמשיך ונקפיד להקשיב, להציע עזרה ולפעול תמיד למענכם. מזמינים אתכם לבדוק אותנו, לפנות, לשאול ולקבל שירות מצוין, בטבעיות.

מתנה בכל רכישה

איזה כיף לקבל משלוח של מוצר שקנית בלי מאמץ, בזמן שנוח לך ובנוחות מירבית? ברור! אבל לנו בטבעיות חשוב לוודא שהצלחנו לשמח אותך ולכן אנו דואגים להפתיע אותך בכל רכישה, למה? כי אנחנו המקום הטבעי שלך. וזה מחייב.

הטבע בהישג ידיך

בעולם המהיר, הלחוץ והתובעני שאנו חיים בו, יש גם המון המון טוב. בדרך כלל הוא טמון בכל מה שסביבנו, פשוט, אמיתי וטהור. הטבע. כל ההתפתחויות המדעיות לומדות ויונקות מן הטבע. ולא מפתיע אותנו לגלות כל יום מחדש כמה שמוצרים מבוססי טבע הם יעילים, איכותיים ואמינים. אנו גאים להציע פתרונות איכותיים עד לפתח ביתכם כי חשוב לנו לעזור ולוודא שתהיו מרוצים, מחוברים לטבע ולעצמכם, בטבעיות.

מוצרים באיכות גבוהה

בטבעיות מציעה לך מוצרים שנבדקו, נחקרו וזכו בביקורות נלהבות מצרכנים בדיוק כמוך. המותגים באתר הם פורצי דרך, ישראליים באופן גורף ואהובים על קהל הלקוחות. דאגנו להציע מגוון עשיר ושפע של פתרונות מבוססי טבע מחברות ייחודיות שעוסקות בפיתוח איכותי ומתן מענה יעיל לצרכים שונים. בכל גלישה באתר אפשר למצוא עוד ועוד מוצרי איכות חדשים ומעודכנים, בטבעיות.

סליקה מאובטחת

אנו בבטבעיות משקיעים מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. הרכישות באתר מאובטחות ומנוטרות בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי. בטבעיות מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

למדיניות הפרטיות שלנו

נוחות גלישה והזמנה

אתר בטבעיות מסודר ומעוצב כולו על טהרת הרוגע, הנוחות והטבע. אני משתדלים להעניק לך חווית קניה נעימה, קלה ויעילה. מגוון המוצרים הוא רחב, והקטגוריות באתר מלאות בשפע פתרונות המאורגנים בצורה אינטואיטיבית בחיפוש לפי צורך מוגדר, מותג, תחום וכמובן בחיפוש חופשי. העמודים באתר אינם עמוסים במטרה לאפשר גלישה נעימה, זורמת ופשוטה להתמצאות. נשמח לשמוע אם נהנית וכמובן, הערות והארות יתקבלו בברכה.

דילוג לתוכן