פטריות המרפא ברפואה הסינית

לרפואה הסינית יש מקום של כבוד לפטריות כמסורת ארוכה בשנים שתועדה, הוכיחה את עצמה ומהווה את הבסיס למחקר הרפואי המודרני. בזכות המאפיינים המיוחדים שלה, פטריה סינית נחשבת לסופר פוד ולתרופה כאחד והצריכה המומלצת שלה היא מדודה, מודעת ועקבית.

פטריות מרפא פלאורוטוס

סגולות הפטרייה נגלו לסינים, נחקרו ותועדו על ידם מזה אלפי שנים ונתפסו כבריאה מקודשת. יחסו להן תכונות מאריכות חיים והן קיבלו גם סמליות שבאה לידי ביטוי לא רק בכתבים אם כי גם בעיטורים כחלק מצו האפנה. 

פטריות סיניות שנעשה בהן שימוש רפואי ייעודי נכללות בקטגוריית צמחי המרפא ואינן מובחנות באופן שבו מבדיל אותן המדע, אלא הן מהוות עוד משפחה של צמחים בעולם צמחי המרפא והטינקטורות הסיני. 

הרפואה הסינית מטפלת באמצעות הנעת אנרגיית החיים צ'י, תוך התייחסות למכלול מערכות גוף האדם ולאיבר הפגוע, הכרה בתסמינים ובשורש הבעיה שהשלכותיה תמיד יבוטאו בפגיעה בזרימה המאוזנת של האנרגיה. גישות הטיפול יתמקדו בחיזוק מה שנכון והשגת איזון באמצעות הרחקת מה שאינו. כצמחי מרפא, פטריות סיניות מתאפיינות בפעולה משולבת שמטפלת גם בחולי וגם במקורו וככאלה- יעילות ושימושיות ביותר. מאחר ועשויות לגרור רגישויות ועל לעורר תופעות לוואי, השימוש בפטריות מרפא צריך להיות מבוקר ומנוהל תוך ביצוע מעקב והתייחסות לסימנים מחשידים. 

סיווגים וחלוקה של פטריות לפי הרפואה הסינית 

הרפואה הסינית עושה חלוקה של פטריות לפי השימושים שלהן מבחינה טיפולית, כאשר זו נחלקת לשימושים המתייחסים להגנה, הזנה, ניקוז וסילוק, שימור ושמירה על הנפש.  הרפואה הסינית מחלקת את אנרגיית החיים לאנרגיה מזינה ואנרגיה מגינה, כאשר כל מה שחיצוני למערכת הפנימית והמאוזנת הינו בעל פוטנציאל בגרימת נזק למערכות האדם ולזרימה התקינה של אנרגיית החיים בו. בנוסף לטיפול בתסמיני החולי ובמקור החולי עצמו, הפילוסופיה שעומדת מאחורי הריפוי הסיני מתמקדת בניקוי המזיקים וחיזוק התנועה הטבעית- מתוך התבוננות על הגוף והנפש כמכלול שמתקיים באופן מושפע ותלוי בסביבה. 

הרבה פעמים ההמלצה תהיה שילוב בין קבוצות הפטריות השונות במטרה להשיג אפקט פוטנטי יותר תוך מידור תופעות לוואי והתנגשויות ואת השילוב ניתן להשיג באמצעות תוספי מזון. 

פטריות המרפא הסיניות כוללות פטריות כמו שיטאקי שנמצאה יעילה לטיפול בסרטן ובמניעת הופעתו. פטריות נוספות שנפוצות ברפואה הסינית ומוכרות גם להדיוטות הן פטריות המיטאקה והראישי. פטריות נוספו בהן נעשה שימוש ברפואה הסינית הן פטריות כמו cordyceps, pleurotus, hericium  ועוד. 

במקרים רבים הטיפול הסיני בפטריות מרפא יהיה מלווה גם בדיקור שמהווה כלי תומך הן בריפוי והן בתחזוקה. 

שימוש ביתי בפטריות מרפא 

פטריות סיניות הן כאמור אינן רק תרופה לטיפול בבעיות קיימות והן מהוות חלק משגרת התזונה התקינה והמאוזנת הנחוצה לאדם ולקיום כל פעולות חייו באופן מיטיב, וכן גם הגשמתו המלאה בחייו. את הפטריות הסיניות שנחשבות למזון על ניתן לשלב בתפריט באמצעות אכילה ישירה שלהן, או באמצעות תוספי מזון המאפשרים לקבל מכלול רחב ונגיש יותר של רכיבי הפטרייה המועילים לבריאות. 

במינונים קטנים ניתן לצרוך פטריות למאכל גם באופן יום יומי, כאשר מרבית הפטריות ובעיקר פטריות שמפיניון חשוב מאד לבשל היטב על מנת לנטרל רעלנים שמצטברים בפטרייה. בישול לא יפגע בחומרים הפוטנטיים שלה, אבל כן ינקה את הרעלנים ממנה. 

להמשך גלישה באתר לרכישת פטריות המרפא הסיניות המשיכו בלחיצה כאן

לפני תחילת טיפול בפטריות סיניות יש לקבל ייעוץ מקצועי מרופא סיני, נטורופת, רוקח או מצוות האתר. לקבלת מידע נוסף פנו למחלקת שירות הלקוחות שלנו בטלפון מספר 054-7771558 ונשמח לעמוד לשרותכם.

לכתבות נוספות:

מבצע:משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299₪

הטבע מגיע עד אליך… ואנחנו מחויבים להביא אותו כמה שיותר מהר!

אנו עושים כל שביכולתנו לצמצם את זמני הטיפול והמשלוח ועומדים איתך בקשר ישיר לעדכון מסירה.

אתר בטבעיות מספק מספר אפשרויות למשלוח ההזמנה ללקוח כמפורט להלן:

  1. משלוח לנקודת איסוף בהתאם למבחר נקודות מוצע המתעדכן מעת לעת בעלות 14.9 ₪. זמן אספקה משוער עד 6 ימי עבודה. (על ידי ספק חיצוני).
  2. משלוח לפתח הבית בעלות 25 ₪ זמן אספקה משוער עד 3 ימי עבודה.

מבצע כל רכישה באתר מעל 299 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח עד הבית בחינם!

כל רכישה באתר מעל 250 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח לנקודת איסוף חינם!

אנו מחייבים לפעול לצמצום זמני אספקה ולהגיע בהקדם האפשרי. עם זאת עקב תנאים בלתי צפויים כגון הגבלות וצמצומי עובדים עקב נגיף קורונה והשפעותיו, ייתכנו עיכובים בלתי צפויים. אנו נפעל להודיעך על כל שינוי ונוודא שהחבילה הגיעה אליך ונעדכן אותך בזמן אמת על מועד המסירה המוקדם ביותר. תודה רבה על האמון והבחירה בנו.

לחץ כאן למדיניות המשלוחים המפורטת בתקנון האתר

קניה בטוחה

אתר בטבעיות משקיע מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. אנו ב-בטבעיות מאמינים באבטחה מלאה של הליך הקניה ושל פרטיות הגולשים שלנו. הטכנולוגיה בה בחרנו לאבטח את האתר היא מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

לידיעתך: אם למרות כל הצעדים המתקדמים יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את הכרטיס להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום!!- דבר זה מובטח ע"פ חוק.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת. בכל קנייה יתבקש הלקוח להקיש את שמו ואת הסיסמה שקבע מראש. הקשת שם המשתמש והסיסמה מקדמת את הפרטיות והבלעדיות של כל לקוח בקניותיו.

אנו עושים שימוש במספר אמצעים על מנת להגן על המידע האישי שלכם. יש לוודא שעם סיום השימוש באתר, יש לבצע התנתקות ויציאה מהחשבון האישי כהלכה.

אנו מתחייבים על חסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים שלא להעבירם לכל גורם אחר אלא בהתאם לחוק, לצורך יישום התקנות והתנאים שלנו, לצורך הגנה על זכויות, רכוש ובטחונו של אתר בטבעיות והנלווים לו ועל מנת להקטין את חשיפתנו למעשי נוכלות ולסיכונים הקשורים לכרטיסי אשראי.

שירות אישי

שירות טוב באמת, מגיע מהלב. בטבעיות מתחייבת להעניק לך מענה מהיר יעיל ואדיב, באמצעות צוות מוכשר ואכפתי, שיודע ומעריך אותך כלקוח ויעשה כל שניתן כדי להשיג עבורך תשובה מקיפה, מידע מדויק ותמיד עם חיוך. לקוחותינו הם הסיבה להצלחתנו ולכן אנו נמשיך ונקפיד להקשיב, להציע עזרה ולפעול תמיד למענכם. מזמינים אתכם לבדוק אותנו, לפנות, לשאול ולקבל שירות מצוין, בטבעיות.

מתנה בכל רכישה

איזה כיף לקבל משלוח של מוצר שקנית בלי מאמץ, בזמן שנוח לך ובנוחות מירבית? ברור! אבל לנו בטבעיות חשוב לוודא שהצלחנו לשמח אותך ולכן אנו דואגים להפתיע אותך בכל רכישה, למה? כי אנחנו המקום הטבעי שלך. וזה מחייב.

הטבע בהישג ידיך

בעולם המהיר, הלחוץ והתובעני שאנו חיים בו, יש גם המון המון טוב. בדרך כלל הוא טמון בכל מה שסביבנו, פשוט, אמיתי וטהור. הטבע. כל ההתפתחויות המדעיות לומדות ויונקות מן הטבע. ולא מפתיע אותנו לגלות כל יום מחדש כמה שמוצרים מבוססי טבע הם יעילים, איכותיים ואמינים. אנו גאים להציע פתרונות איכותיים עד לפתח ביתכם כי חשוב לנו לעזור ולוודא שתהיו מרוצים, מחוברים לטבע ולעצמכם, בטבעיות.

מוצרים באיכות גבוהה

בטבעיות מציעה לך מוצרים שנבדקו, נחקרו וזכו בביקורות נלהבות מצרכנים בדיוק כמוך. המותגים באתר הם פורצי דרך, ישראליים באופן גורף ואהובים על קהל הלקוחות. דאגנו להציע מגוון עשיר ושפע של פתרונות מבוססי טבע מחברות ייחודיות שעוסקות בפיתוח איכותי ומתן מענה יעיל לצרכים שונים. בכל גלישה באתר אפשר למצוא עוד ועוד מוצרי איכות חדשים ומעודכנים, בטבעיות.

סליקה מאובטחת

אנו בבטבעיות משקיעים מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. הרכישות באתר מאובטחות ומנוטרות בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי. בטבעיות מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

למדיניות הפרטיות שלנו

נוחות גלישה והזמנה

אתר בטבעיות מסודר ומעוצב כולו על טהרת הרוגע, הנוחות והטבע. אני משתדלים להעניק לך חווית קניה נעימה, קלה ויעילה. מגוון המוצרים הוא רחב, והקטגוריות באתר מלאות בשפע פתרונות המאורגנים בצורה אינטואיטיבית בחיפוש לפי צורך מוגדר, מותג, תחום וכמובן בחיפוש חופשי. העמודים באתר אינם עמוסים במטרה לאפשר גלישה נעימה, זורמת ופשוטה להתמצאות. נשמח לשמוע אם נהנית וכמובן, הערות והארות יתקבלו בברכה.

דילוג לתוכן