תקנון בטבעיות המלא מכיל את כל תנאי השימוש באתר לצורך הנוחות, ריכזנו עבורך את תנאי מדיניות הספציפיים הכרוכים בביצוע עסקה. אנו מדגישים את החשיבות שבקריאת התקנון המלא שכן שימוש באתר מהווה הסכמה מלאה לתנאים המפורטים בו. לתקנון

מדיניות הזמנות שינויים ביטולים והחזרות

בביצוע הזמנת מוצרים מבין המוצרים המוצגים באתר לרכישה, הינך מתקשר בעסקת מכר מול אתר בטבעיות. במסגרת עסקה הדדית זו, בעוד אתה מתחייב לספק פרטים מדויקים ולשלם את הסכום המוצג, אנו מחויבים לשלוח לך את המוצרים בהתאם למדיניות המשלוחים ומדיניות הביטול להלן, כמו כן אנו מתחייבים לשלוח לך מסמך גילוי מפורט.

מסמך הגילוי יישלח אליך לתיבת הדוא"ל מיד לאחר ביצוע הרכישה. המסמך יפרט: שם בית העסק, תאריך הרכישה, פירוט מלא ש העסקה, דרכי התקשרות ואפשרויות ביטול העסקה בהתאם לחוק.

במידה ועקב תקלה או טעות כלשהי לא קיבלת מסמך גילוי, אנא צור עימנו קשר מיד ואנו נפעל להסדרת הנושא ולוודא שליחת מסמך כאמור.

על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

מדיניות שינויים וביטולים של הזמנות

א. כל הזמנה שטרם נשלחה ניתן לשנותה ו/או לבטלה. הזמנה שבוטלה טרם שליחה לא תחויב בדמי ביטול. במקרים של אירועים חריגים כגון ביטולים חוזרים, מכוונים, מטעים או מפרים, החברה שומרת לעצמה את הזכות לחייב בעלות העסקה ולפעול בהתאם לחוק.

ב. הזמנה שנשלחה אך לא נמסרה – לא ניתן לשנותה, אבל ניתן לבטלה. דמי הביטול הם 5% משווי ההזמנה ובנוסף עד 30 שקלים דמי משלוח, בהתאם לסוג המשלוח ולשיקול דעת החברה, ובכל מקרה לא יותר מ- 100 שקלים יחדיו.

ג. הזמנה שנשלחה ונמסרה – ניתן לבטל בהתאם למדיניות החזרת מוצרים להלן.

ד. זיכויים והחזרים יינתנו רק לאחר קבלת המוצר חזרה במשרדי החברה כשהוא תקין, סגור באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש בהתאם בתנאי מדיניות ההחזרה ובניכוי דמי טיפול וביטול בסך 19.9 שקלים.

ה. משלוח החזרת המוצר לחברה, כולל עלותו הינו באחריות ובטיפול הלקוח בלבד. עם זאת, במקרה של זיכוי עקב פגם במוצר שמקורו במשלוח כגון אריזה פגומה יזוכה מלוא הסכום ששולם כולל עלות המשלוח.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אתר בטבעיות מאפשר לך לבצע ביטול עסקה מכל סיבה שהיא. אנו מחויבים לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו ועל כן נשמח לקבל חזרה בתוך 14 ימים ממועד הרכישה, כל מוצר שנרכש באתר כשהוא סגור באריזתו המקורית, לא נפתח ולא נעשה בו כל שימוש. האתר יחליף או יחזיר לפי שיקול דעתו הבלעדי, את תמורתו של כל מוצר פגום אשר נמסר ללקוח בהתאם לתנאי ההחזר להלן.

יודגש כי הזכות להחזיר מוצרים כפופה לסייגים המופיעים בסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981. לתשומת ליבך: בהתאם לחוק זה, חלק מהמוצרים המוצגים באתר אינם ניתנים להחזרה. תוספי תזונה למשל הם מוצר שאנו מנועים מלקבלו חזרה על פי החוק. אשר על כן, בביצוע רכישה של מוצרים אלו לא תתאפשר החזרה או קבלת החזר כספי בגין הרכישה. עם זאת אנו מתחייבים לפעול על מנת למצוא פתרון ראוי גם במקרים אלו, ונשמח להציע פתרונות כגון החלפה, הנחה עתידית, החזר חלקי או כל פתרון אחר שיוחלט לגופו של עניין ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.

להחזרת מוצר:
1. יש לפנות אלינו במייל [email protected]  או דרך לחיצה על כפתור "יצירת קשר" באתר ולעדכן על החזרת המוצר, אם ניתן, מומלץ לצרף תמונות המוצר טרם ההחזרה.
2. לשלוח את המוצר סגור באריזתו המקורית תוך 14 ימים מיום רכישתו,
מבלי שנעשה בו כל שימוש,
בדואר רשום לכתובת: הטוחן 23, קיסריה.
3. יש לכלול במשלוח את הפרטים המלאים של העסקה: שם מלא, תאריך רכישה, כתובת טלפון ופרטי התקשרות מלאים ומדויקים.
4. עם הגעת המוצר אלינו, נפעל לזיכוי בהקדם האפשרי.

יודגש, מקרה של השמצה, הוצאת דיבה, פרסום תלונה וטענה ברבים, תפגע במאמצים שלנו להגיע לפתרון הולם ולהציע לך אפשרויות לשביעות רצונך. על כן הינך מסכים שבכל מקרה של בעיה או אי שביעות רצון, תפנה ראשית אלינו בהתאם לנוהל פניה לשירות הלקוחות, ובצורה מכובדת.

דרכי התקשרות:
1. שלחו לנו דואר אלקטרוני לכתובת  [email protected] 
2. היכנסו לאתר בטבעיות ולחצו על כפתור "צור קשר" לשליחת פניה.
2. התקשרו אלינו למספר 0722-460480
3. פנו אלינו דרך הצ'אט שבאתר

פגם /  אי התאמת מוצר -הסרת אחריות

החברה לא תישא בכל אחריות לפגם במוצר ו/או לכל נזק שקשור במוצר. אתר בטבעיות הינו אתר סחר המהווה פלטפורמה מכירת מוצרים המיוצרים משווקים ומיובאים על ידי ספקים ומותגים שונים, האחריות תהיה של היצרן/יבואן/משווק בהתאם לרשום על גבי המוצר והוראות השימוש המפורטות עליו. אתר בריאה יטפל בפניות לקוחות הכרוכות בשינוע המוצרים לצרכנים בלבד ולא ישא בכל אחריות לגבי כל נזק שייגרם מהשימוש במוצר, טיב המוצר, איכותו, יעילותו או כל מידע או פרט אחר.

 

מבצע:משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299₪

הטבע מגיע עד אליך… ואנחנו מחויבים להביא אותו כמה שיותר מהר!

אנו עושים כל שביכולתנו לצמצם את זמני הטיפול והמשלוח ועומדים איתך בקשר ישיר לעדכון מסירה.

אתר בטבעיות מספק מספר אפשרויות למשלוח ההזמנה ללקוח כמפורט להלן:

  1. משלוח לנקודת איסוף בהתאם למבחר נקודות מוצע המתעדכן מעת לעת בעלות 14.9 ₪. זמן אספקה משוער עד 6 ימי עבודה. (על ידי ספק חיצוני).
  2. משלוח לפתח הבית בעלות 25 ₪ זמן אספקה משוער עד 3 ימי עבודה.

מבצע כל רכישה באתר מעל 299 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח עד הבית בחינם!

כל רכישה באתר מעל 250 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח לנקודת איסוף חינם!

אנו מחייבים לפעול לצמצום זמני אספקה ולהגיע בהקדם האפשרי. עם זאת עקב תנאים בלתי צפויים כגון הגבלות וצמצומי עובדים עקב נגיף קורונה והשפעותיו, ייתכנו עיכובים בלתי צפויים. אנו נפעל להודיעך על כל שינוי ונוודא שהחבילה הגיעה אליך ונעדכן אותך בזמן אמת על מועד המסירה המוקדם ביותר. תודה רבה על האמון והבחירה בנו.

לחץ כאן למדיניות המשלוחים המפורטת בתקנון האתר

קניה בטוחה

אתר בטבעיות משקיע מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. אנו ב-בטבעיות מאמינים באבטחה מלאה של הליך הקניה ושל פרטיות הגולשים שלנו. הטכנולוגיה בה בחרנו לאבטח את האתר היא מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

לידיעתך: אם למרות כל הצעדים המתקדמים יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את הכרטיס להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום!!- דבר זה מובטח ע"פ חוק.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת. בכל קנייה יתבקש הלקוח להקיש את שמו ואת הסיסמה שקבע מראש. הקשת שם המשתמש והסיסמה מקדמת את הפרטיות והבלעדיות של כל לקוח בקניותיו.

אנו עושים שימוש במספר אמצעים על מנת להגן על המידע האישי שלכם. יש לוודא שעם סיום השימוש באתר, יש לבצע התנתקות ויציאה מהחשבון האישי כהלכה.

אנו מתחייבים על חסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים שלא להעבירם לכל גורם אחר אלא בהתאם לחוק, לצורך יישום התקנות והתנאים שלנו, לצורך הגנה על זכויות, רכוש ובטחונו של אתר בטבעיות והנלווים לו ועל מנת להקטין את חשיפתנו למעשי נוכלות ולסיכונים הקשורים לכרטיסי אשראי.

שירות אישי

שירות טוב באמת, מגיע מהלב. בטבעיות מתחייבת להעניק לך מענה מהיר יעיל ואדיב, באמצעות צוות מוכשר ואכפתי, שיודע ומעריך אותך כלקוח ויעשה כל שניתן כדי להשיג עבורך תשובה מקיפה, מידע מדויק ותמיד עם חיוך. לקוחותינו הם הסיבה להצלחתנו ולכן אנו נמשיך ונקפיד להקשיב, להציע עזרה ולפעול תמיד למענכם. מזמינים אתכם לבדוק אותנו, לפנות, לשאול ולקבל שירות מצוין, בטבעיות.

מתנה בכל רכישה

איזה כיף לקבל משלוח של מוצר שקנית בלי מאמץ, בזמן שנוח לך ובנוחות מירבית? ברור! אבל לנו בטבעיות חשוב לוודא שהצלחנו לשמח אותך ולכן אנו דואגים להפתיע אותך בכל רכישה, למה? כי אנחנו המקום הטבעי שלך. וזה מחייב.

הטבע בהישג ידיך

בעולם המהיר, הלחוץ והתובעני שאנו חיים בו, יש גם המון המון טוב. בדרך כלל הוא טמון בכל מה שסביבנו, פשוט, אמיתי וטהור. הטבע. כל ההתפתחויות המדעיות לומדות ויונקות מן הטבע. ולא מפתיע אותנו לגלות כל יום מחדש כמה שמוצרים מבוססי טבע הם יעילים, איכותיים ואמינים. אנו גאים להציע פתרונות איכותיים עד לפתח ביתכם כי חשוב לנו לעזור ולוודא שתהיו מרוצים, מחוברים לטבע ולעצמכם, בטבעיות.

מוצרים באיכות גבוהה

בטבעיות מציעה לך מוצרים שנבדקו, נחקרו וזכו בביקורות נלהבות מצרכנים בדיוק כמוך. המותגים באתר הם פורצי דרך, ישראליים באופן גורף ואהובים על קהל הלקוחות. דאגנו להציע מגוון עשיר ושפע של פתרונות מבוססי טבע מחברות ייחודיות שעוסקות בפיתוח איכותי ומתן מענה יעיל לצרכים שונים. בכל גלישה באתר אפשר למצוא עוד ועוד מוצרי איכות חדשים ומעודכנים, בטבעיות.

סליקה מאובטחת

אנו בבטבעיות משקיעים מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. הרכישות באתר מאובטחות ומנוטרות בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי. בטבעיות מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

למדיניות הפרטיות שלנו

נוחות גלישה והזמנה

אתר בטבעיות מסודר ומעוצב כולו על טהרת הרוגע, הנוחות והטבע. אני משתדלים להעניק לך חווית קניה נעימה, קלה ויעילה. מגוון המוצרים הוא רחב, והקטגוריות באתר מלאות בשפע פתרונות המאורגנים בצורה אינטואיטיבית בחיפוש לפי צורך מוגדר, מותג, תחום וכמובן בחיפוש חופשי. העמודים באתר אינם עמוסים במטרה לאפשר גלישה נעימה, זורמת ופשוטה להתמצאות. נשמח לשמוע אם נהנית וכמובן, הערות והארות יתקבלו בברכה.

דילוג לתוכן