העור סביב העיניים

אומרים שהעיניים הן ראי לנפש. לרוע המזל, אזור העיניים חושף לעתים קרובות גם את הצדדים הבעיתיים של נפשנו: חוסר שינה, דאגות וכמובן סימניהזדקנות.

העור סביב העיניים, הוא עור דק ועדין מאוד ולכן נוטה מאוד לקמטוטים ומושפע מאוד מהגיל. ככל שאנו מתבגרים העור סביב העיניים מאבד את שכבת השומן הטבעית והופך דק יותר ויותר. פעולת המצמוץ של העיניים (שאנו מבצעים עשרות אלפי פעמים ביממה) מזרז מאוד את ההזדקנות של העור.

התכשירים הקוסמטיים ובמיוחד קרם העיניים הקוסמטי נועד על מנת למנוע את תופעת הקמטוטים סביב העיניים ובעצם לספק לעור את השומן שחסר לו על ידי לחות. תכשירים ייעודיים אמורים לטפל גם בבעיות של "שקיות" מתחת לעיניים ובעיגולים הכהים.

איך נדע איזה קרם עיניים מתאים לנו ספיציפית? האם כדאי לבחור קרם לפי החברה העדיפה עלי בשאר המוצרים? האם כדאי בכלל לרכוש קרם כזה? האם הוא עוזר?

הערכה ראשונית - כדאי לרכוש קרם עיניים לפחות לעיניין החשוב של הלחות שחסרה לעור, על כך אין כמעט ספק. לגבי העיגולים השחורים או השקיות לעיתים נדרש קרם או סרום יותר עמוק המכיל חומרים פעילים ייעודיים לטיפול בפיגמנטציה על מנת לחוש בהבדלים משמעותיים. אך בכל מקרה, קרם טוב המעניק לחות, ימנע התדרדרות והרס רקמות מהיר.

 

טיפוח הוא עניין אינדבדואלי מאד, ולא נשכח גם את נושא הגנטיקה... אבל אין ספק שיש בצידו הנאה גדולה ופרגון לעצמנו ליופינו. קרם עיניים לפני השינה מותיר תחושה מאד נעימה ורכה התורמת להתחדשות העור העדין והחשוב שיש בו כדי להשפיע על מראה הפנים הכולל שלנו.


למעבר למוצרי טיפוח לפנים ולעיניים:

http://xn--5dbamkg7c2c.com/Cultivation-and-oils/face-care/
סוגים שונים של קרמים:
קרמים על בסיס לחות - שמזינים ומלחחים את העור, מחליקים ומרגיעים אותו.

קרמים לעיגולים כהים או סימני עייפות הנגרמים כתוצאה מזרימת דם לא טובה של נימי הדם - הקרם מזין את העור, מרגיע ומייצב את העור.

קרם עיניים על בסיס ג'ל - מיועד בעיקר לימי הקיץ החמים. הג'ל קליל יותר ונספג בצורה טובה יותר בעור. מתאים בעיקר לשימוש ביום בקיץ

סרום - הסרום הוא תכשיר טיפוח מרוכז מאוד שנספג בעור מיידית. יועצות היופי בדממליצות להשתמש בסרום כבסיס ועליו למרות קרם נוסף או איפור. הסרום משפר את קליטת החומרים מתכשיר טיפוח שמורחים אחריו.

סיכום: מומלץ להתשמש בקרם עיניים באופן קבוע במיוחד אחרי גיל 30 למען לחות לעור הדק והעדין שנמצא מסביב לעין. אם ברצונכם להרגיע עיניים עייפות כדאי לא לשכוח את תרופת הסבתא המוכרת והיעילה של עיגולי מלפפונים מסביב לעיניים תוך כדי מנוחה.J