למה צריך מולטי מינרל

מחקרים מראים כי רוב האנשים לא מקבלים את הקצבה היומית הנדרשת שלהם (RDA) של מינרלים מסוימים. אם היית מרגיש איטי לאחרונה, יתכן שאתה אחד מהאנשים האלה - ותוספת מינרלים יוכלה לעזור לך. תוספי מזון אלו מכילים ויטמינים ומינרלים אשר הגוף אינו יכול לייצר בעצמו, ואשר דיאטה מאוזנת לא מצליח לספק.

מה המשמעות של תוספת מינרלים? הנה כמה מן המינרלים השימושיים ביותר .

1. מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חיוני ביותר לגוף האדם. זהו גם מינרל שמספר רב של האמריקאים חסרים אותו .תוספת רב מינרליים יכול לעזור לך לקבל את זה.

במגנזיום יתרונות רבים. מינרל זה משפיע על העצמות, שרירים, עצבים, לב וכלי דם. מגנזיום חשוב גם בהיווצרות של תאים ומסייע בייצור של אדנוזין טריפוספט (ATP) אשר משמש כמקור העיקרי של הגוף שלנו של אנרגיה.

מה קורה כאשר יש חסר במגנזיום?מחקרים מציינים כי מחסור של מינרל זה יכול להיות גורם להתפתחות מצבים חמורים כמו אסטמה,מחלות לב וכלי דם, רעלת הריון. ביטויים פיזיים של במגנזיום כוללים מיגרנות, עוויתות עין, גב וכאבי צוואר, הפרעת חרדה, עייפות, התכווצויות שרירים, סחרחורת .

2. סידן

הסידן תורם להיווצרות ותחזוקה של עצמות בריאות. יחד עם מגנזיום, מינרל זה חשוב לתפקוד ראוי של השרירים. שניהם מספקים את מנגנון השרירים להתכווץ להירגע - כולל שרירי הלב שלך.

אם אתה רוצה להיות בטוח במינון מומלץ של סידן ליום, יש להגדיל את צריכת מוצרי חלב וירקות. שאלו את הרופא אם אפשר לקחת תוסף רב מינרליים אם אתה שתזונתך אינה מספקת את התצרוכת..

3. גופרית, זרחן, נתרן

שלושת מינרלים אלה חשובים כמו סידן ומגנזיום, אך אותם הרבה יותר קל לקבל. למשל, כמעט כל הארוחות שלנו כוללים נתרן (מאז ביותר הם מתובל במלח).

חשוב: כאשר תוספי מזון ללא פיקוח על ידי מינהל המזון והתרופות בארה"ב, עדיף לרכוש אספקת שלך GMPתואמי יצרני התרופות כדי להבטיח את הבטיחות שלכם. הסיבה לכך היא כי תוספי מזון שאינם תואמים יצרני תוספים מוכרים מכילים חומרים מזינים פחות ועלולים, להזיק בגלל החומרים שמהם עשויים.

אם אתה רוצה לקבל תמורה בעד הכסף שלך, חפש חותמת תאימות GMPעל התווית. אתה יכול להיות בטוח כי המוצר מכיל את הכמות הנכונה של אצה, וכי הוא חופשי תוספים כמו עמילן, סוכר, סיליקה .