בחירת המולטי ויטמין הטוב ביותר

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מולטי ויטמין?

בעת בחירת מולטי ויטמין הטוב ביותר,אתה צריך לשאול את עצמך שאלות מסוימותלדוגמה,יש הרבה ויטמינים שונים בשוק היום .יש ויטמינים לילדים,גברים ונשיםיש ויטמינים לקשישים,נשים הרות,נשים פעילות,גברים פעילים ואפילו בני נוערישנם גם מותגים שונים וצורות שונות של נטילת ויטמיניםבעוד ויטמינים רבים טבליות או גלולותאחרים עשויים ג'ל כי הם יותר קל לבלוע,חלקם לעיסה ותוספי ויטמין נוזלי כעת להפוך כל העם.

כ 40 אחוז שלה עם בארצות הברית לוקח מולטי ויטמין, אבל רק שבעה אחוזים מקבלים את החומרים המזינים בגוף על בסיס יומי מתזונה. ויטמינים נותנים לנו את החומרים המזינים שאנחנו צריכים כדי להדוף מחלה,לשמור על העצמות שלנו בריאות וחזקות,להגן על העור והשיער שלנו,להדוף הצטננות,לשמור על מערכת הלב וכלי הדם שלנו,לעזור בהריון, לתת לנו אנרגיה בכלל,ולשמור על הבריאות. ויטמינים שאנחנו צריכים נמצאים ברוב המזונות, אבל רוב האנשים לא מקבלים את הרמות הנדרשות דרך המזונות

בבחירת מולטי ויטמין הטוב ביותר, אתה צריך קודם ללמוד משהו על ויטמינים שונים ומה שהם עושים. לדוגמה, עבור אישה מבוגרת עם היסטוריה משפחתית של אוסטיאופורוזיס, מולטי ויטמין הטוב ביותר יהיה אחד המכיל סידן ברמה גבוהה .

אם יש לכם ילדים, אשר לעתים קרובות מצטננים, במיוחד אם הם בגיל בית הספר, מולטי ויטמין הטוב ביותר עבורם עשוי להיות כזה המכיל תוספת ויטמיןC.

אם אתה אדם שזקוק לאנרגיה נוספת, יש כמה אפשרויות בשבילך יש ויטמינים שונים המכילים מרכיבים אתה שמשפיעים על פעילות ובכושר

צריך לקרוא את התווית של ויטמינים השונים עבור גברים לראות אילו סוגים של תוספים כלולים. בהתאם לצרכיך, מולטי ויטמין הטוב ביותר עבורך יכול להיות אחד שמקדם את הכולסטרול הטוב או אחד שנותן יותר סיבולת שלך.

כל המידע מודפס על התווית האחורית. תוכל לראות איזה אחוז של חומרים מזינים נכללים הוויטמינים. קרא את זה בזהירות כדי לוודא שאתה מקבל מספיק מידע.

אחד הדברים החשובים במולטי ויטמין, הוא שפע של ויטמינים מקבוצתB. ויטמינים אלה הם מועילים ביותר לבלום מחלות כי הם נוגדי חמצון רבי עוצמה והם חשובים ביותר לפעילות עצבית. הם נמצאים בדרך כלל בירקות ירוקים כהים, ולאנשים אשר אינם אוכלים מספיק.כדאי לקחת תוסף משלים .ודאו כי מולטי ויטמין מכיל 100 אחוז של המינון היומי המומלץ עבור כל ויטמיניB.

אם אתם סובלים לעיתים קרובות מעיפות, מולטי ויטמין המתאים ביותר עבורכם חייב להיות כזה הכולל ברזל. ברזל ניתן לעיתים קרובות כתוספת לנשים הרות, למשל. תסתכל על התווית ולוודא כי מולטי ויטמין שתבחר כולל ברזל. זה ייתן לך אנרגיה נוספת שתחסל את הרגשת העייפות.

אזרחים ותיקים ייהנו מאותם מולטי ויטמינים שנועדו לשרת את הצרכים של הקשישים. אלה בדרך כלל תוספים המגבירים את הזיכרון, לקדם זיכרון וריכוז ולהוסיף אנרגיה. מולטי ויטמינים למבוגרים נועדו לעתים קרובות לענות על הצרכים התזונתיים של הקשישים טוב יותר מוויטמינים אחרים בשוק.

בהתאם לסגנון החיים שלך, גיל, מין, ואת הצרכים תקבע את המולטיויטמין הטוב ביותר המתאים לך. אם אתם סובלים ממצב פיזי, להתייעץ עם הרופא שימליץ על ויטמין רב המתאים ביותר למצבך. אם אתה עדין מבולבל בבית המרקחת, הרוקח יהיה גם שמח לסייע לכם בבחירת מולטי ויטמין הטוב ביותר.

למעבר לצפייה במוצרי מולטי ויטמינים של המותגים המובילים:

http://xn--5dbamkg7c2c.com/-food-Supplements/-Vitamins/