סירוק שיער- לפתוח את הקשרים

רובנו נוהגות לסרק את השיער לאחר המקלחת, כאשר השיער לח או רטוב. אך פעולה זו גורמת להרס וקריעה של השערה בקלות ממש. לכן יש חשיבות רבה לאיכות המברשת. מברשות רגילות הן בעלות סיבים נוקשים וחזקים, אשר אינם גמישים ועל כן תורמים לשבירת השיער ולפגיעה בצמיחה הבריאה. המברשת הרטובה מבטיחה סירוק קל ושמירה על שיער בריא ויפה לכל אחת ואחד ולכל סוג שיער. נסו. תבינו!

מברשת שיער מקצועית לשיער רטוב ויבש, תוספות שיער, סירוק ילדים. לטיפוח שיער בריא ללא פגיעה ושבירה של השיער.

המברשת יעילה לכל סוגי השיער ויש לה יתרונות ברורים על פני מברשות נפוצות:

את משקיעה זמן וכסף בטיפוח השיער שלך עם תכשירים שונים אבל תדעי שגם למברשת השיער יש השפעה רבה על בריאות השיער. השיער עשוי מחומר שנקרא קרטין. הציפורניים שלנו גם עשויות מאותו החומר וכמו שהציפורן מאוד רכה לאחר אמבטיה חמה אז כך גם השיער מתרכך במים ואז קל מאוד לקרוע אותו. כאשר את מסתרקת עם מברשת רגילה ונתקלת בקשר את מפעילה כח על מנת לפתוח את הקשרים וזה קורע את השיער ו/או שוחק את השערה . זה בא לידי ביטוי בכאב, כדור שיער קרוע במברשת, קצוות מפוצלים ומראה שיער עייף (שיערה שחוקה לא מחזירה אור ולכן אין ברק בשיער).

סודה של המברשת הרטובה הוא בסיבים "החכמים" שפותחו בטכנולוגיה ייחודית שנקראת InteliflexTM. הסיבים דקים מאוד אך חזקים ומאד גמישים ועמידים. מדוע הסיבים האלו נקראים חכמים – כי גמישותם משתנה, הם רכים בתנועת הברשה אחת וקשיחים באחרת. כמו כן הם בעלי אלסטיות גבוהה כך שיש להם יכולת יוצאת דופן לחזור בזריזות לצורתם המקורית לאחר כיפוף. הגמישות משתנה בהתאם להתנגדות השיער ומונעת משיכה, קריעה, ושבירה של השיער.

בגלל הסיבים החכמים "שיודעים" מתי להיות רכים ומתי קשיחים מתאפשר סירוק עדין, בריא וללא כאבים ואת ההבדל מרגישים כבר מהשימוש הראשון. המברשת הזו לא קורעת ולא שוחקת את השיער ופשוט מברישה אותו בעדינות וביעילות אפילו שיש קשרים קשים. היא מסרקת כל כך בקלות שאפשר אפילו בים או בבריכה להסתרק ולא להסתובב עם שיער בלאגן.

גוף המברשת מצופה בגומי נעים למגע שמאפשר אחיזה איתנה אפילו שהיד רטובה ושמנונית ממרכך השיער.

למברשת ידית עם רוחב משתנה כך שלא משנה מה גודל היד שלך, תימצא נקודת האחיזה הנוחה.יש גם את המברשת הרטובה בגרסת המיני שתוכלי לשאת בקלות בתיק ולהנות מסירוק נעים בכל מקום.

לכל סיב במברשת יש כדור בקצהו אשר מעסה את הקרקפת ויוצר תחושה מאוד נעימה ויש האומרים ממכרת.

אפשר להסביר על הרבה יתרונות נוספים אבל בשורה התחתונה אני יכול לספר לך שזו המברשת הכי נמכרת בארה"ב והפייסבוק והעיתונות מלאים בתשבחות עליה אז כנראה שהם עשו משהו נכון. נסי. תביני.

סירוק ילדים

יש בשוק כמה מוצרים שמתיימרים להקל על הסרוק של ילדים אבל אין שום מברשת שמונעת כאב ומברישה במהירות כמו המברשת הרטובה. שהילדה הולכת עם צמות וקוקיות יש לה קשרים די אכזריים שצריך להיאבק בהם דווקא שהיא מתה מעיפות אחרי המקלחת, בערב, ואז כל משיכה קלה בשיער הופכת לדרמה.

הסוד של המברשת הרטובה הוא בסיבי המברשת החכמים "שיודעים" מתי להיות רכים ומתי קשיחים ומאפשרים סירוק עדין, שתוך רגע משאיר שיער נקי מקשרים וילדה שהולכת לישון עם חיוך. את ההבדל תרגישו כבר בפעם הראשונה. בנוסף אפשר לסרק בבת אחת מלמעלה עד למטה כך שהסירוק מאוד מהיר (במברשת רגילה מתחילים מלמטה ועולים בהדרגה למעלה)

מהניסיון שלי יש גם ילדות שפשוט מתחילות להסתרק לבד מרוב שזה פשוט.

לילדים קטנים אפשר לתת את המברשת הרטובה בגרסת המיני שמתאימה לכף היד הקטנה שלהם.

שיער דליל / פגום / תוספות שיער ופאות

בנוסף לאמור לעיל לגבי נשים מציינים שהעדינות של המברשת תדאג שהשיער הרגיש והיקר להם ישאר על הראש ולא על המברשת. מתאים לכל סוגי תוספות השיער בין עם החיבור בהלחמה או בקליפס או כל שיטה אחרת.

בנוסף לטכנולוגיה, מה עוד מיוחד במברשת

&bullגוף המברשת מצופה בגומי נעים למגע שמאפשר אחיזה איתנה אפילו שהיד רטובה ושמנונית ממרכך השיער.

• למברשת ידית עם רוחב משתנה כך שלא משנה מה גודל היד שלך, תימצא נקודת האחיזה הנוחה.

• לכל סיב במברשת יש כדור בקצהו אשר מעסה את הקרקפת ויוצר תחושה מאוד נעימה ויש האומרים ממכרת.

• המברשת מגיעה במגוון צבעים כך שכל בן משפחה ידע מה המברשת שלו

למה קוראים לה המברשת הרטובה?

הטכנולוגיה אומצה למברשת הזו כדי לפתור את בעיית הסירוק של שיער רטוב ואז גילו גם את שאר היתרונות של הסיבים האלו.

איך היא ביחס למברשות אחרות

יש מברשות רגילות ופשוטות שהן טובות אולי לסרוק של שיער יבש וללא קשרים אבל לא בתור מברשת לסירוק יומיומי. יש מברשות שנועדו לפתיחת קשרים (מישל מרסייה, מברשת הפלא)שמשתמשים ברעיון של סיבים באורך משתנה אבל אין להן את הרכות, העמידות ורב שימושיות כמו המברשת הרטובה. במברשת הרטובה כל סיבים ארוכים ולכן היא מברישה מהר מאוד וגם הטיפים (הכדור) יוצרים מגע מאוד נעים ועיסוי קרקפת שאין באחרות. המברשת הזו גם תחזיק המון זמן ובגלל שיש לה ידית נוחה יותר וקל להסתרק איתה.

מתי מסתרקים עם המברשת הרטובה?

זו המברשת היחידה שצריך והיא מתאימה בכל מצב (רק לא עם מייבש שיער) ובכל מקום: במקלחת, אחרי המקלחת, במספרה, בים או בבריכה, כשהשיער רטוב או יבש. בכל מקרה הברשה במברשת הרטובה משאירה שער יפה, רך, בריא וללא קשרים.

הייחוד של המברשת הרטובה:

סיבים חכמים - סיבי המברשת רכים וגמישים ועשויים בטכנולוגית IntelliflexTM

לא קורעת את השיער - משאירה את השיער על הראש ולא על המברשת

שיער בריא - אינה פוגעת בשיער כמו מברשות אחרות

פותחת בקלות קשרים בשיער ללא כאב

עובדת מעולה על שיער רטוב וגם יבש

פתרון מעולה לפאות ותוספות שיער

מתאימה לנשים, גברים וילדים

הרעיון מאחורי המברשת הרטובה

המברשת מגיעה במגוון צבעים כך שכל בן משפחה ידע מה המברשת שלו