טיפוח טבעי

גרגרי מישמש

גרגרים עדינים מגלעין הפרי של עץ מישמש להמרצת חילוף החומרים בעור, מסייע בהשלת עודפי תאים מתים, מחטא ומרפא את העור (מטפל בגירוייםופצעים), מרגיע, מעשיר את העור בלחויות ומותיר אותו חלק בהיר וקורן יותר.

חמאת שיאה

חמאת השיאה מקורה באפריקה, היא נחשבת לחמאה עשירה במיוחד בוויטמינים A, E, F. חמאת השיאה מעניקה לעור את כל המרכיבים החיוניים הנחוצים לו לאיזון מושלם. השימוש בחמאת שיאה במוצרי קוסמטיקה החל לאחרונה והוא מעורר סקרנות רבה בקרב יצרניות הקוסמטיקה.

חמאת דקל

חמאת דקל שמן רב בלתי רווי, בעל ריח אופייני. מכיל ויטמין , Bקומפלקס, Dו-E. מתאים במיוחד לאנשים בעלי עור רגיש יעיל לטיפול וטיפוח עור יבש

חמאת קוקוס

מפרי אגוז הקוקוס. מזינה ומגמישה עור יבש, מונעת הופעת קשקשים בשיער, מקלה על עור מגורה, במקרים של עקיצות, אלרגיות או כוויות. מעניקה לגוף ולשיער ניחוח קוקוס חושני. בקיץ החמאה נמסה והופכת לשמן קוקוס, אך לא מאבדת את תכונותיה.

מנגו

ריחו החושני של המנגו יכול לעורר גם את הרדומים ביותר. את התמצית הטבעית של המנגו עושים מקליפת העץ כמו גם מהפרי עצמו, שנחשב למקור חשוב לברזל, ויטמין Aו – C, שנמצאת בכמות גדולה פי 20 מהכמות הממוצעת בתפוז!! מחקרים שונים קבעו כי שימוש קבוע במנגו מעכבת את התפתחותם של גידולים ואף מונע מספר מחלות סרטן.

מלון

המלון הוא פרי קייצי מובהק, בעל מרקם עדין וניחוח משכר של דבש מתקתק. מקורו של המלון בהודו וברפואה העממית הוא שימש פרי לטיפול באבנים בכליות ובחסימות בדרכי השתן. המלון מכיל כמות גדולה של ויטמינים Aו- C, ולכן מומלץ לטיפול בבעיות עור. הפיגמנט הצהוב-כתום שהוא נושא, עשוי להגן מפני תהליכי הזדקנות.

תות שדה

התות הוא אחד הפירות האהודים בעולם זה אלפי שנים. צורתו המיוחדת וריחו המתוק קשורים בתרבות המודרנית באופן ישיר לחושניות ולאומנותהפיתוי. את תמצית התות מכינים מהתות ומעלי הפרי עצמו שמומלצים כנגד מחלות גרון ובעיות נשימה. התות מהווה מקור טוב לויטמין CוAוויטמיניםמקבוצת Bוהוא עשיר באשלגן וברזל.

ענבים

לענבים יש ניחוח משכר של קיץ, שמעניק תחושה קלה של ריחוף ומצב רוח מרומם. אולי זה הדימיון לריחו של היין ואולי זה בגלל שתמציות הענביםידועים כמרחיבים את כלי הדם ובכך ממריצים את מחזור הדם ומונעים מחלות לב וכלי דם. בזכות קליפתם העשירה והמיוחדת המכילה כמות רבה שלאנטי אוקסידנטים, הענבים נכללים ברשימת עשרת הגדולים מבין כל הפירות והירקות למניעת הזדקנות.

בננה

הניחוח הצעיר והמתקתק של הבננה, משרה תחושה של קטיפתיות מענגת. הבננה עצמה מומלצת כמקור מצוין לאנרגיה וחיות בזכות הסוכרים השונים שבה. יש הטוענים שיש לבננה סגולות רפואיות רבות המסייעות לבעיות רפואיות כמו אנמיה, עייפות, כאבי ראש, בחילות ואף דיכאון, בזכות המינרלים והויטמינים שמצויים בה בכמות יחסית גדולה. הבננה מומלצת גם לשימוש כמסיכת פנים טבעית יחד עם דבש.

למוצרי טיפוח טבעי לחץ כאן

http://xn--5dbamkg7c2c.com/--1/Natural-Care/