7 יתרונות לאומגה 3 שמן דגים

מחקרים מראים יתרונות רבים לשמן הדגים .

מחקרים מתפרסמים כמעט מדי יום והקהילה המדעית מגלה עוד ועוד על יתרונות אומגה 3 ושמן דגים.

1. פחות כאב פחות דלקת. לחומצות שומן אומגה 3, במיוחד EPAיש השפעה חיובית מאוד על התגובה הדלקתית שלך. באמצעות מספר מנגנונים, הם מווסתים מחזור דלקת של הגוף, אשר מונע ומקל מצבים כואבים כמו, דלקת שלפוחית השתן דלקת פרקים, דלקת הערמונית וכל תהליך דלקתי אחר..

2. לב וכלי דם בריאים. חומצות שומן אומגה 3 כבר הוכח שזה עובד פלאים על הלב ועל קילומטריםשלעורקיםוורידיםשמרכיביםאתמערכתהלב וכלי הדם שלך. הם עוזרים להורדת כולסטרולtrygliceridesLDLsולחץ דם, ובאותו הזמן מסייעים להעלות את רמות הכולסטרולHDLהטוב. כל זה מוסיף שנים בריאות לתוחלת החיים שלך.

3. הגנה מפני שבץ והתקפי לב. כאשרהפלאקהמצטברעלדפנותהעורקיםוכשהיאמשתחררת, היא גורמת למה שנקרא פקקת, שהיא מילה נרדפת לקרישים. אם הקריש נתקע במוח, הוא גורם לשבץ כאשר הכריש נתקע בעורק, הוא עלול ליגרום להתקף לב. מחקרים מראים שחומצות שומן אומגה 3 מפרקות את הקרישים לפני שיוכלו לגרום נזק.

4.תפקד טוב יותר המוח שלו לאינטליגנציה גבוהה יותר. אצל אמהות הרות ומניקות יכולה להיות השפעה גדולה בהתפתחות התינוקות שלהם. למבוגרים, אומגה 3 משפרת את הזיכרון, חשיבה וריכוז.

5.פחות דיכאון ופסיכוזה בעזרת אומגה 3 . חוקרים במחלקה לפסיכיאטריה באוניברסיטת שפילד, יחד עם מחקרים רבים אחרים, מצאו כי אומגה 3 או תוספי שמן דגים מקלים את הסימפטומים של דיכאון, הפרעה דו קוטבית פסיכוזה (Journal of Affective Disorderכרך 48 (2-3). 149 - 55).

6. שכיחות נמוכה יותר של מחלות ילדות. רק כדי להראות עד כמה משפיעות שמן דגים וחומצות שומן, מחקרים מראים כי ילדים (ומבוגרים) עם ADDו-ADHDחווים איכות משופרת מאוד של החיים. ואלה עם דיסלקציה דיספרקסיה הפרעות כפייתיות מקבלת הסתכלות חדשה על החיים הודות אומגה 3 ושמנים.

7. ולבסוף. הפחתת סרטן השד, המעי הגס והערמונית. צריכה של אומגה 3 שמן דגים הוכחה במניעת שלוש הצורות הנפוצות ביותר של סרטן - השד, המעי הגס והערמונית לפי מחקרים- שימוש באומגה 3 משפיעה בשלושה דרכים: עוצרת את שינוי מתא בריא נורמלי בשינויים סרטניים, מעכב צמיחה של תאים סרטניים. ומונעת השפעות אפופטוזיס משימוש בסלולר.

 

למעבר לצפייה במוצרים המכילים אומגה 3 שמן דגים של המתוגים המובילים:

http://xn--5dbamkg7c2c.com/sport-products/food-supplements/omega-3/